Twitter Trend Topic Paketleri

Havale/EFT ile satın almak istiyorsanız WhatsApp Destek ile iletişime geçiniz.

Trend Topic

750
  • Türkiye gündemi sıralamasında ilk 10 içerisinde 1 saat garantilidir.
  • Siyaset , cinsel , hukuku ve ahlakı zedeleyecek taglar ile çalışılmaz.
Satın Al

 

Twitter Trend Topic Satın Al

Twitter Trend Topic Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Tanıtılan Tweetler (Trend Topic) platformun bir uzantısı olarak başladı. Trend topic ile kullanıcılar, tanıtılan zaman, içerik ve etkinliğe duyarlı eğilim gösterir. Satın aldığınız topic tweetler, Twitterdeki Trend Topic listesinin en üstünde görünmenizi sağlar. Trend Topic kısmına tıklayan kullanıcılar, bu konuyla ilgili Twitter arama sonuçlarını, en üstteki reklam verenin tanıtımlı Tweetiyle birlikte görür. Twitter trend topic satın alma işleminde hızlı ve güvenilir yöntemler kullanılır. Kötüye kullanım ibaresi olan tweetler işaretlenir.  Topluma aykırı hareket edenlerin hesapları engellenir.

Twitter Trend Topic Satın Alma İşlemi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli

Sesinizi duyurmak istediğiniz herhangi bir konuda ön plana çıkarmak istediğiniz bir hastag varsa firmamız ile iletişime geçerek trend topic hizmeti satın almalısınız. Alım yaparken çok dikkatli olmalısınız. İlk etapta sağlam ve güvenilir firmalar ile anlaşmalısınız.  Trend topic satın alarak listesine girmenin yanı sıra Twitter profilinizi düzenlemeye önem vermelisiniz. Bu konuda gerekli olan destek size firmamız tarafından verilecektir.

İlgili olan kısma tıkladığınız zaman bu hizmeti kaç lira karşılığında alabileceğiniz bilgilendirme ekranınıza yansıyacaktır.

Twitter Trend Topic Nasıl Yapılır?

Twitter trend topic yapmak doğal yollarla zor ve uzun bir süreçtir. Sitemizden twitter trend topic paketi satın alarak kısa sürede trend topic olabilirsiniz.  Sitemiz üzerinden TT hizmeti aldığınızda, işlem esnasında sizlerden şifre istenmez. İşleminizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.   Twitter trend topic hizmeti aldığınızda açtığınız başlık 1 saat içerisinde TT listesinde görünür. Başlığınızın TT listesinde kalma süresi en az 1 saattir. Twitter kullanıcıları tarafından başlığınız ilgi gördüğünde bu süre uzar. Başlığınız uzun süre TT listesinde kalmış olur.  Hizmetimiz sayesinde markanızın milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz.

Twitter Trend Topic Hizmeti Nasıl Satın Alınır?

Twitter trend topic hizmetinden faydalanmak için sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemizdeki bot hesaplarımız tamamen gerçek görünümde olup hesabınıza zarar vermez. Dışarıdan bakıldığı zaman verilen hizmetin bot olduğu anlaşılmaz.